• türkiye bayrak
  • ingiltere bayrak
  • rusya bayrak
  • almanya bayrak
  • arabistan bayrak

+90(322) 394 39 90

Dolgu Masterbatch

Dolgu Masterbatch (CaCO3 (KALSİT) DOLGULU POLİETİLEN MASTERBATCH) öncelikli olarak masterbatch kelimesi ana karışım anlamına gelmektedir. Plastik üretiminde kullanılan doldu maddeleri olarak bilinen bu ürünler eritil şekillendirme sırasında ham maddeye ilave edilen granül halinde bulunan boya anlamı taşır. Dolgu masterbatch farklı renklerde olabilir. Dolgu masterbatchlar ile çuval ve ağır hizmet torbaları ipler, sera ipleri, sanayi kumaşları, çuvallar, patates ve soğan çuvalları gibi pek çok ürün boyanabilmektedir. Dolgu masterbatch ile aynı zamanda dayanıklı tüketim ürünleri beyaz eşyalar ve kahverengi eşyalar da kolay ve pratik bir şekilde boyanır. Aklınıza gelebilecek tüm elektronik ürünlerin plastik aksamları bu ürünler ile boyanarak şık bir görünüm kazandırılması amaçlanır. Dolgu masterbatch imalatı yapan İlhan Plastik Türkiye ve dünya genelinde tüm ülkelere masterbatch ihracatı yapmaktadır.

dolgu masterbatch imalatı dolgu masterbatch imalatı

CaCO3 (KALSİT) DOLGULU POLİETİLEN MASTERBATCH 
Polietilen günlük hayatta en çok kullanılan plastik malzemedir. Düşük maliyet, -40C den +130C ye kadar ısı dayanımı, kimyasal ve neme dayanıklılık, gıdayla temasa uygunluk, geri dönüşebilmesi nedeni ile tercih edilir. Enjeksiyon verimliliğini artırarak film ve kalıpların fiziksel özelliklerini iyileştirir.

PE poşetler,PE endüstriyel film, boru, kasa naylon torba, sera örtüsü, mutfak eşyası gibi ürünlerde kullanılır.

Dolgu masterbatchlar aslında oldukça kullanım ağı geniş olan bir malzemedir. Şişeler, bidonlar, çuvallar, elektrik malzemeleri ve aklınıza gelebilecek her türlü ürünün boyanması bu ürünler ile mümkün olur. Otomotiv sanayisinde araçların tamponlarında da uygulanan çok amaçlı boyalar günlük yaşamda sıklıklar karşımıza çıkmaktadır. Bizler ilhanplastik olarak sizlerin ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılayabilmek adına hızlı ve sorunsuz bir hizmet ağı çerçevesinde çalışmaktayız. Her sektörde kullanılabilen ve ihtiyacınız olan tüm ürünler için en iyi şekilde çözüm sunan ilhanplastik ürünleri doğru hammadde ile karıştırarak çok daha etkili bir kullanım alanı amaçlamaktadır. Siz de ihtiyaçlarınız için doğru ürünü bulmak adına hemen bize ulaşarak doğru ürünü elde edebilirsiniz.