• türkiye bayrak
  • ingiltere bayrak
  • rusya bayrak
  • almanya bayrak
  • arabistan bayrak

+90(322) 394 39 90

Beyaz Masterbatch

Beyaz Masterbatch; beyaz eşya ve ev aletleri, boru ve ek parçaları, elektrik elektronik, PVC, kablo, ambalaj ürünleri ve kullan-at malzemelerin üretiminde kullanılır. Güçlü beyazlatma sağlar. İçindeki konsantrasyon oranı önem arz eder. Isı ve UV dayanıklılığı çok önemlidir. Beyaz Masterbatch imalatı yapan İlhan Plastik; ileri düzey opasite ve parlaklık, yüksek ısı değerlerine dayanıklılığı sayesinde endüstiriyel mühendislik polimerlerine uygum sağlayan beyaz masterbatch granül olarak üretimi yapılmaktadır. Beyaz masterbatch, bir titanyum dioksit (TIO2) konsantrasyonudur. Plastik katkı maddesi beyaz masterbatch plastik ürünlerin fiziksel ve kimyasal özelliklerini iyileştirir, ürünlerin mekanik mukavemetini arttırır, servis ömrünü uzatır. Beyaz plastik granül görünüme sahip olup plastiğin ısı, ışık ve hava mukavemetini arttırır.

beyaz masterbatch imalatı beyaz masterbatch imalatı

Beyaz Masterbatch imalatı, işlenmiş polimer ile birlikte son ürüne çok daha fazla beyazlık katması için eklenir. Beyaz masterbatch katkı maddeleri imal edilmek istenen plastiğe temel rengi veren ürünlerdir. Beyaz masterbatch ürünleri ile imal edilen plastiğin kullanılacağı alana uygun olması ve estetik açıdan şık durması amaçlanır. Katkı maddesi olarak bilinen masterbatch imal edilmek istenen plastiğe temel rengi veren ürünlerdir. Bu ürün sayesinde erime sürecinde plastiğe temel renk vermesi amaçlanır. Beyaz masterbatchlar son ürüne daha fazla beyazlık katması için kullanılır. Bu ürün ile artık çok daha etkili sonuçlar elde etmek mümkündür. Özellikle renk konusunda daha canlı ve çok daha parlak renklere ulaşmak beyaz masterbatch ile mümkün hale gelmektedir.

Beyaz masterbatch ile pek çok ürün boyanabilmektedir. Bunların en başında dayanıklı tüketim ürünleri beyaz eşyalar, şişeler, bidonlar, variller, elektrik malzemeleri, çuvallar, otomotiv sektöründe, taşıma kasaları, gıda poşetleri, borular bağlantı araçları, kablo ve diğer ekipmanlar ile aklınıza gelebilecek pek çok ürün kolay şekilde beyaz masterbatchlar ile boyanarak yeni bir form kazanmaktadır. Plastik üretim aşaması için önemli bir eleman olan beyaz masterbatch ihtiyacınız olan renge kolay şekilde erişebilmeniz için önemli bir elemandır. İlhan plastik olarak sizlerin ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz ederek ihtiyaçlarınıza uygun şekilde işlem yapmaktayız. Siz de hemen hızlı ve sorunsuz bir ürün elde etmek için bizi arayınız.